Паломництво святинями Італії 10.10-18.10.19

365 
9 днів
Італія
Дата 10.10.2019 - 18.10.2019
Ціна: 365

 

Паломницький тур Асиж, Рим, Сан Джованні Ротондо та Барі, Ланчано та Лоретто

 

10.10.19 (четвер)

10:00 виїзд зі Львова.

Переїзд в Італію. Ми направляємось до Падуї — міста святого Антонія….

11.10.19 (п’ятниця)

Приїзд до Падуї.

Картинки по запросу падуя

Ми відвідаємо великий храмовий комплекс – собор св. Антонія Падуйського.

Славиться також місто Падуя – базілікою святої Юстини. Вірніше ця базиліка була побудована в 16 столітті, але включає частину невеликої церкви раннього середньовіччя, ще з кам’яною вівтарною перегородкою східного типа. У базиліці святої Юстини знаходяться мощі святого євангеліста Луки.

Час на особисту молитву.

Переїзд у транзитний готель. Ночівля.

12.10.19 (субота)

Сніданок. Ранішня молитва. Виселення з готеля.

Переїзд до Асижу.

Містечко Асиж (точніше Асізі) розташоване в італійській провінції Умбрія. Воно, мабуть, ніколи не стало б відомим для усього світу, якби не один його мешканець. Його звали Джованні Бернардон. Однак в історії він більше відомий як святий Франциск Асижський (1182-1226).

В цей день ми відвідаємо чотири церкви Асижу, Базиліку Св. Марії та Ангелів, з якою пов’язане одне з найбільших чуд в житті св. Франциска, церкву Св. Дям’яна, яку Франциск відбудував своїми руками, Базиліку Св. Франциска, де спочивають мощі святого, та Базиліку Св. Клари.

Переїзд у транзитний готель. Ночівля.

13.10.19 (неділя)

Сніданок.

Приїзд до величного міста – Рим.

Екскурсія «Рим – вічне місто»! Нас чекає справжня велич шедеврів архітектури, що дійшли до нас крізь століття … Зовнішній огляд Колізею, Пантеону, Римського форуму, замку Святого Ангела, фонтану Треві, арки Констянтина і Капітолія — від захвату і краси затамовується дихання … І розуміємо, що Рим не так місто, як всі інші. У нього є своє зваблювання, яке важко визначити і яке належить тільки йому одному — «Вічному Місту» …

Час на особисту молитву.

Вільний час.

Нічліг у транзитному готелі.

14.10.19 (понеділок)

Сніданок.

Приїзд до міста – Рим.

Картинки по запросу ватикан фото

Наш день почнеться знову з площі св. Петра.

Ангел Господній (лат. Angelus Domini) – традиційна католицька молитва, що прославляє Благовіщення Діви Марії і втілення Ісуса Христа. За традицією Папа римський читає молитву Ангел Господній разом з тими, хто молиться на Площі Святого Петра у Ватикані.

Вільний час на особисту молитву.

А потім продовжимо знайомство з величним містом.

Пропонуємо екскурсію «Християнський Рим»

Під час екскурсії ви побачите:

1. Церкву Чесного Животворящого Хреста в Єрусалимі.

2. Церкву Спасителя «на Святих Сходах» .

3. Латеранську базиліку святого Іоанна Хрестителя .

4. Баптистерій (в капелах якого покояться мощі святих Секунди і Руфіни, і мучеників Кипріяна і Юстини).

5. Церкву святого Калліста.

6. Базиліку Божої Матері «Великої» (де зберігаються Ясла Христові і чудотворна ікона Божої Матері «Благо римського народу»).

7. Церкву святої Пракседи і Пуденціана.

8. Церква святого Петра «в веригах» (де зберігаються вериги (ланцюги) апостола Петра і мощі святих мучеників Маккавеї).

22:30 – виїзд автобусом з м. Риму. Нічний переїзд.

15.10.19 (вівторок)

Переїзд до м. Барі.

Вшанування мощів Св. Миколая.

Збір групи від’їзд з Барі.

Приїзд до Сан Джованні Ротондо.

— спільна та приватна молитва біля гробу о. Піо.

— відвідування церков, Хресної Дороги та монастиря.

Сан-Джованні Ротондо розташоване на відстані 115 км на північний захід від Барі. Спішать паломники в це містечко, щоб поклонитись мощам стигматика отця Піо, який прославився своїм талантом сповідати і проповідувати. Відвідаємо монастир і келію, де святий жив та молився, а також побачимо лікарню “Дім полегшення страждань”, яку Падре Піо заснував у 1956 році. Вшанування мощей отця Піо.

Переїзд у транзитний готель. Нічліг.

16.10.19 (середа)

Переїзд до Ланчано. Літургія.

Тут ми відвідуємо місце, де у 8 ст. відбулося чудо, коли під час Літургії хліб і вино перемінилися на Тіло і Кров. Вчені стверджують, що фрагмент Тіла є зрізом людського серця, на якому можна розрізнити лівий і правий шлуночок. Тіло і Кров мають групу АВ. Це та ж група крові, яка знайдена на Туринській Плащаниці. В крові виявлено протеїни та типові елементи в такій кількості та вигляді, в яких вони містяться у зразках лише свіжої крові. Незрозумілим є факт чудової консервації реліквії, яка стільки віків перебувала під дією нищівних атмосферних та біологічних чинників, адже вчені не виявили жодних слідів муміфікуючи речовин, які застосовувались з подібною метою у різні часи. Остерігаючись звинувачень у підробці результатів досліджень, професор Лінолі звернувся до ООН. У 1976 році її представники- лікарі провели незалежні дослідження, які ще раз підтвердили правдивість результатів італійських лікарів- католиків.

Відтоді чудо в Ланчано- беззаперечний і науково доведений факт, а для християн світу – явний доказ присутності Господа у кожній Євхаристії.

Переїзд у Лоретто.

Невеличке італійське містечко Лоретто уособилося на високій горі. Жителів там зовсім не багато. Близько 10 тис. Зате хоронить ця місцина одну з найдорожчих реліквій християнства. Саме тут за, легендою, знайшло притулок скромне помешкання Святого Сімейства. Саме у цих викладених грубим каменем стінах народилася і жила Пречиста Діва Марія. Саме тут Вона отримала благу вість від Архангела Гавриїла. Саме тут звершилися кілька найважливіших подій християнської історії- непорочного зачаття, Благовіщення і Втілення.

Ми відвідаємо Santa Casa, Палестинський Дім у Лоретто, Дім Благовіщення, житло Пресвятої Діви… Як тільки не іменують цю скромну світлицю віруючі. Іван Павло ІІ назвав цю християнську святиню “Маріянським Серцем Християнства”.

Час на особисту молитву.

Переїзд у готель. Ночівля.

17.10.19 (четвер)

Переїзд у Венецію.

Під час екскурсії Ви дізнаєтесь про історію Венеції та відвідаєте її найвідоміші храми:

Перше, що ми відвідаємо, так це Церква святого Захарія. Церква святого Іоанна Хрестителя. У ній зберігається частка мощей Іоанна Предтечі.

Так потихеньку ми дійшли до головної визначної пам’ятки Венеції Собору апостола Марка. Справжнім скарбом собору Святого Марка є мощі апостола Марка.

Також ми зайдемо у грецький храм — Кафедральний собор святого великомученика Георгія Побідоносця.

У Базиліці Святого Марка у нас відбудеться Літургія. Після літургії протягом вільного часу можна буде відвідати інші церкви Венеції, поплавати на гондолах, поблукати містом.

Збір групи. Нічний переїзд до України.

18.10.19 (п’ятниця)

Повернення в Україну.

 

Дзвонити